Fryzury na co dzień – szybkie i proste

Fryzury na co dzień – szybkie i proste

Marzysz o szybkiej i prostej do ułożenia fryzurze, która będzie się świetnie prezentować w każdej sytuacji? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. Przygotowaliśmy krótki poradnik z praktycznymi, wygodnymi i jednocześnie eleganckimi uczesaniami, które wykonasz w zaledwie kilka minut.

Jeśli masz to szczęście, że Twoje włosy są gęste i pięknie się układają zadbaj o ich dobre cięcie. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu na codziennym modelowaniu fryzury, która ułoży się praktycznie sama. Odpowiednio wykonane strzyżenie ułatwia modelowanie włosów, nadaje fryzurze objętości i podkreśla jej naturalne piękno. Jeśli Twoje włosy są niesforne i wolisz je upiąć, do wyboru masz kilka atrakcyjnych fryzur.

Czym charakteryzuje się fryzura na co dzień?

Fryzura na co dzień może być luźniejsza i mniej oficjalna. To uczesanie, które doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również podczas spotkania w gronie znajomych, spaceru, czy zakupów.

Do najpopularniejszych fryzur na co dzień zaliczamy różne formy koków, warkoczy i kucyków. W przypadku włosów rozpuszczonych akcesorium, które doda fryzurze sznytu jest opaska. Sięgając po codzienne fryzury warto skupić się na naturalnym charakterze włosa i go celebrować. W ten sposób oszczędza się nie tylko sporo czasu, ale i poprawia kondycję włosów, które nie są codziennie narażane na kontakt z lokówką, prostownicą czy całą gamą preparatów do stylizacji i utrwalania fryzur. Jeśli masz włosy kręcone lub falowane, nie prostuj ich. Zamiast tego zepnij w luźny kok np. messy bun. Messy bun to niezwykle kobieca fryzura, która zależnie od stroju może być zwyczajnym codziennym upięciem lub seksowną fryzurą na randkę.

Ciekawą alternatywą jest warkoczy dobierany. To fryzura, która doskonale sprawdza się podczas różnych codziennych aktywności – od treningu, przez pracę, aż po spotkania z przyjaciółmi. Zależnie od preferencji warkocz możesz zapleść ciasno lub przeciwnie, celowo rozciągnąć nadając mu nieco niesfornego charakteru. Warkocz francuski świetnie sprawdza się z wieloma stylizacjami.

A co z włosami półdługimi? Jak je szybko i prosto uczesać?

Włosy średniej długości potrafią być niesforne. Wie to każda kobieta, która zdecydowała się na skrócenie dłuższej fryzury lub zapuszcza włosy po krótkim ścięciu. W przypadku, w którym nie możemy okiełznać wszystkich kosmyków jednym kokiem lub warkoczem alternatywą jest podzielenie głowy na sekcje i stworzenie symetrycznych upięć lub wykonanie upięcia tylko na czubku głowy. Do wyboru mamy „uszy misia”. Fryzura znana i lubiana przez wszystkich fanów piosenki „River”. To bardzo domowe, urocze i dziewczęce upięcie. Doskonale sprawdzi się w nieformalnych sytuacjach. Bardziej oficjalny będzie natomiast podwójny kucyk.

Podwójny kucyk wykonujemy przez podzielenie włosów na dwie sekcje – góra i dół. Górną część wiążemy w kucyk, a następnie tak samo postępujemy z dolną częścią. Kiedy oba kucyki są już gotowe łączymy je ze sobą tak, aby stworzyły jedno wiązanie. Otrzymany kucyk sprawi wrażenie dłuższego i gęstszego niż tradycyjny kok. Zapoznaj się także z ofertą naszego salonu fryzjerskiego w Warszawie!

#NewHair by @KByczkowskiHair
„Karolina's hair is a work of art, and I am proud to be part of it. From the start, it's been an exciting process. It's a collaborative effort that has been in the works for more than a year, and I have loved every minute of it. Working together is always a great way to get the creative juices flowing. 
Every time we work on Karolina's hair, we're always thinking about the next step. We want to maintain flexibility while adding brightness or going darker, and that means using tools or techniques that will help us get where we want to be. 
Sometimes Karolina goes big-and other times she takes it easy. But no matter what, she knows that planning and patience are key when it comes to achieving great results!” - KRZYSZTOF
#hairdresserwarsaw #warszawahairdresser #redkenshadeseq #hairdressing #freehandbalayage #balayageexpert
#NewHair by @Michal_Urbaniak_Hair ✨
You’re ready to take a break from your usual look, but you aren’t quite sure what to do with your hair.
It’s time for a change!
Hair Republic Warsaw is here to help you find a new hairstyle that will boost your confidence, make you fierce, and give you the look (and confidence!) to take on the world. 💅
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pięknewłosy #fierceness #newhairwhodis #behindthechairstylist #redkenshadeseq
“Highlights are the classic way to add shine to your hair. Everyone loves them because they provide multi-dimensional color effects that can be seen on all hair types. It’s a great, minimally invasive option that refreshes your look.” - @kraska_hair 
We are a team of creative and passionate stylists who understand the importance of a great hair journey. We focus on creating individual experiences that help you to look & feel better, whilst giving you the confidence to be your true self.
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pieknewlosy #newhairwhodis #highlightshair #refleksynawłosach
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.