TEAM

Poznaj nas

Michał

Michał

Jako fryzjer i założyciel Hair Republic Warsaw, zbudował wokół siebie zespół doświadczonych rzemieślników oraz pasjonatów współczesnego fryzjerstwa. 

Jest zawsze uśmiechnięty i mimo niekończących się rozmów skupiony na potrzebach klientów oraz dosłownie każdym szczególe swojej pracy.

Ukończył malarstwo w scenografii. Uwielbia długie kolacje w iście włoskim stylu i muzykę lat 80-tych. 

Ewelina

Spod jej pewnej ręki powstają oszałamiające wielowymiarowe koloryzacje oraz perfekcyjne strzyżenia. Chętniej wykonuje je na dłuższych włosach. 

Słucha potrzeb swoich klientek i doradza im wspólnie uzgadniając najlepsze z rozwiązań. Wizyta u niej to także chwila odpoczynku i wyciszenia w oczekiwaniu na perfekcyjny efekt jej pracy.

Czas wolny uwielbia spędzać ze swoim partnerem i ich psem na łonie natury. 

Ewelina
Bartek

Bartek

Pracuje nie tylko jako kolorysta – jest bowiem pasjonatem i praktykiem międzynarodowych szkół strzyżenia, tak damskiego jak i męskiego.

Podczas wizyty w skupieniu wysłucha twoich potrzeb, aby perfekcyjnie wykonać każdy detal strzyżenia i koloryzacji.

Bartek uwielbia prace przy sesjach zdjęciowych. Poza pracą spotkać go można na boisku siatkówki, woli górskie szlaki, niż relaks z drinkiem na plaży.

Krzysiek

Jest projektantem ubioru, który fryzjerstwo postawił na pierwszym miejscu swojej kariery.

Jako dobry obserwator w finalnych wyborach polega na swojej intuicji. Kluczem do efektu jego pracy jest komunikacja i szczery kontakt. Na co dzień żyje zgodnie z filozofią wabi-sabi, uwielbia naturalne, wielowymiarowe efekty strzyżeń i koloryzacji.

W wolnych chwilach czyta Murakami i słucha winyli z ładnymi okładkami. 

Krzysiek
Dominika

Dominika

Każda rozmowa z nią to chwila spędzona w atmosferze relaksu.

Urodziła się z nożyczkami fryzjerskimi i farbą w dłoniach. Włosy to czyste płótno na którym tworzy. Spektakularne metamorfozy, uwydatnienie osobowości poprzez dobór odpowiedniego koloru i cięcia to jej żywioł.

Lubi biegać o poranku i wycisza się uprawiając taniec artystyczny. Zupełnie nie widać, że jest mistrzem kierownicy.

Jacek

Wizyta na jego fotelu to niezapomniany spektakl bardzo starannie wykonywanego fryzjerskiego rzemiosła. 

Uwielbia proces tworzenia wielu warstw z wykorzystaniem naturalnej objętości włosów. Przykłada wielką uwagę do tego, aby każda z jego koloryzacji, które wykonuje wieloma technikami wyglądała naturalnie.

Lubi teatr, bacznie obserwuje zmiany jakie następują w sztuce. Moda natomiast jest dla niego niebinarna. 

Jacek