TEAM

Poznaj nas

URBANIAK_KOLOR

Michał

Trudno powiedzieć czy urodził się z pędzlem czy nożyczkami fryzjerskimi w ręku. Pewne jest jednak, że kocha to co robi i jako założyciel Hair Republic Warsaw, buduje wokół siebie zespół pasjonatów tego zawodu. Zawsze uśmiechnięty i skupiony na każdym szczególe swojej pracy od delikatnych refleksów poczynając na totalnych metamorfozach kończąc. Stołeczną karierę rozpoczął u Leszka Czajki, potem przez wiele lat był częścią teamu U Fryzjerów. W międzyczasie ukończył malarstwo w scenografii. Uwielbia długie kolacje w iście włoskim stylu i muzykę lat 80-tych. 

Ewelina

Wszyscy lubią jej otwartość i poczucie humoru. Spod jej ręki powstają oszałamiające wielowymiarowe koloryzacje, dlatego chętniej wykonuje je na dłuższych włosach. Poza salonem swoją pasję realizuje na planach zdjęciowych, gdzie kreatywność czasem nie ma końca. Słucha potrzeb swoich klientek i doradza im wspólnie uzgadniając najlepsze z rozwiązań. Ewelina część swojego doświadczenia zdobyła w teamie U Fryzjerów. Często pracuje z przyszłymi pannami młodymi. W czasie wolnym uwielbia wyciszać się na łonie natury. 

EWELINA_KOLOR
Bartosz Szumiński2

Bartosz

Pogoda ducha, poza kunsztem fryzjerskim to jego druga wizytówka. Każdy czuje się swobodnie w jego towarzystwie. Fryzjerstwo, to tak jak siatkówka jego prawdziwa pasja, dlatego podczas wizyty w skupieniu wysłucha twoich potrzeb, aby perfekcyjnie wykonać każdy możliwy wariant koloryzacji – od mega odważnych po ultra naturalne koloryzacje wielotonowe. Posiada wieloletnie doświadczenie nie tylko jako kolorysta – jest bowiem pasjonatem i praktykiem międzynarodowych szkół strzyżenia, tak damskiego jak i męskiego. Bartek uwielbia prace przy sesjach zdjęciowych. Zdecydowanie częściej spotkacie go na górskim szlaku, niż z drinkiem na plaży.

Krzysiek

Choć z wykształcenia jest projektantem ubioru to fryzjerstwo postawił na pierwszym miejscu swojej zawodowej kariery i w nim zdobył największe doświadczenie. Na co dzień żyje zgodnie z filozofią wabi-sabi i wspiera nurt pro-aging, co za tym idzie, uwielbia naturalne, wielowymiarowe efekty koloryzacji, oczywiście bez zamykania się na inne estetyki. Jako dobry obserwator w finalnych wyborach polega na swojej intuicji. Kluczem do finalnego efektu jest dla niego komunikacja i szczery kontakt z klientkami i klientami. Jest fanem surrealistycznego, onirycznego nurtu w kinie, na przykład u Kubricka i Kusturicy, w wolnych chwilach czyta Murakami i słucha winyli z ładnymi okładkami, ostatnio BADBADNOTGOOD.

Krzysiek
Dominika

Dominika

Każda rozmowa z nią to chwila spędzona w atmosferze relaksu. Takie wrażenie zrobiła na nas podczas pierwszej rozmowy i mimo wielu już spotkań nadal czar chwili spędzonej razem trwa. Lubi biegać o poranku i wycisza się uprawiając taniec artystyczny. Zupełnie nie widać, że jest mistrzem kierownicy. Widać natomiast, że urodziła się z nożyczkami fryzjerskimi i farbą w dłoniach. Włosy to czyste płótno na którym tworzy. Spektakularne metamorfozy, uwydatnienie osobowości poprzez dobór odpowiedniego koloru i cięcia to jej żywioł.

Olga

Olga to nasza miłość od pierwszego wejrzenia. Stylowa pod każdym względem. Urzekła nas swoją delikatnością i wiecznie uśmiechniętymi oczami. Poza pracą na naszej recepcji kończy kurs malarstwa i rysunku oraz rozpoczyna studia na wydziale projektowania i wzornictwa przemysłowego.

OLGA_KOLOR
#NewHair by @KByczkowskiHair
„Karolina's hair is a work of art, and I am proud to be part of it. From the start, it's been an exciting process. It's a collaborative effort that has been in the works for more than a year, and I have loved every minute of it. Working together is always a great way to get the creative juices flowing. 
Every time we work on Karolina's hair, we're always thinking about the next step. We want to maintain flexibility while adding brightness or going darker, and that means using tools or techniques that will help us get where we want to be. 
Sometimes Karolina goes big-and other times she takes it easy. But no matter what, she knows that planning and patience are key when it comes to achieving great results!” - KRZYSZTOF
#hairdresserwarsaw #warszawahairdresser #redkenshadeseq #hairdressing #freehandbalayage #balayageexpert
#NewHair by @Michal_Urbaniak_Hair ✨
You’re ready to take a break from your usual look, but you aren’t quite sure what to do with your hair.
It’s time for a change!
Hair Republic Warsaw is here to help you find a new hairstyle that will boost your confidence, make you fierce, and give you the look (and confidence!) to take on the world. 💅
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pięknewłosy #fierceness #newhairwhodis #behindthechairstylist #redkenshadeseq
“Highlights are the classic way to add shine to your hair. Everyone loves them because they provide multi-dimensional color effects that can be seen on all hair types. It’s a great, minimally invasive option that refreshes your look.” - @kraska_hair 
We are a team of creative and passionate stylists who understand the importance of a great hair journey. We focus on creating individual experiences that help you to look & feel better, whilst giving you the confidence to be your true self.
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pieknewlosy #newhairwhodis #highlightshair #refleksynawłosach
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.