FRYZJER DAMSKI

Strzyżenia damskie są różne – włosy krótkie, ponadczasowe Boby, włosy długie. Inaczej strzyże się włosy proste, inaczej kręcone. Sekretem dobrej stylizacji i profesjonalnego strzyżenia jest dopasowanie metod i technik pracy z włosem do jego specyfiki. Najlepszy fryzjer damski doskonale poradzi sobie z tym zadaniem dostarczając efekt finalny w postaci wspaniałej i łatwej do wymodelowania fryzury w najkorzystniejszym dla Klientki kolorze.


Panie, które chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie lub odświeżyć dotychczasowe cięcie i/lub kolor zapraszamy do Hair Republic Warsaw na warszawskim Powiślu. Jako najlepszy fryzjer damski w mieście Warszawa zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, przyjazną atmosferę i zadowolenie ze strzyżenia/koloryzacji.

Najlepszy Fryzjer Damski w Warszawie – Nasza Oferta

Hair Republic Warsaw to miejsce, w którym najważniejsza jesteś Ty i Twoje samopoczucie. I choć nasz Zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych stylistów fryzur i fryzjerów damskich to Ty decydujesz czy i ile z długości włosa zetniemy tak, abyś czuła się w nowej fryzurze komfortowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne są dla Ciebie Twoje włosy, ile czasu i poświęcenia wymagało ich zapuszczanie, jak trudny był powrót do naturalnego koloru. Dlatego w chwili, w której nie chcesz eksperymentować z nowym wizerunkiem skoncentrujemy się na ukoronowaniu Twoich osiągnięć – odpowiednia pielęgnacja, nadanie fryzurze kształtu, być może zawadiacka grzywka… A kiedy przyjdzie pora na metamorfozę, zaproponujemy fryzurę modną, a zarazem dopasowaną do owalu twarzy i Twojego indywidualnego stylu. Zajmujemy się również zagęszczaniem i doczepianiem włosów.

Nasza oferta usług fryzjerskich obejmuje:

  • strzyżenie włosów krótkich,
  • strzyżenie włosów długich,
  • podcinanie,
  • koloryzację,
  • pielęgnację dopasowaną do kondycji włosa,
  • modelowanie,
  • upięcia (w tym upięcia ślubne, komunijne, na Studniówkę i dowolną inna okazję).

Jednocześnie jako styliści fryzur służymy radą w kreacji wizerunku. Naszym Klientkom pomagamy w doborze najbardziej korzystnych cięć i koloryzacji tak, aby fryzura po metamorfozie w Hair Republic Warsaw zachwycała i stanowiła dopełnienie Twojego wizerunku, a nie przebranie, w którym będziesz się czuła nieswojo. Paniom, którym zależy na zapuszczeniu włosów oferujemy szereg fryzur przejściowych, dzięki którym ten trudny okres, kiedy włosy są niesforne i nie zawsze układają się po naszej myśli staje się o wiele przyjemniejszy.

Klientki zainteresowane skorzystaniem z profesjonalnych usług fryzjerskich zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji najbardziej dogodnego terminu wizyty w naszym salonie fryzjerskim w Warszawie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

#NewHair by @KByczkowskiHair
„Karolina's hair is a work of art, and I am proud to be part of it. From the start, it's been an exciting process. It's a collaborative effort that has been in the works for more than a year, and I have loved every minute of it. Working together is always a great way to get the creative juices flowing. 
Every time we work on Karolina's hair, we're always thinking about the next step. We want to maintain flexibility while adding brightness or going darker, and that means using tools or techniques that will help us get where we want to be. 
Sometimes Karolina goes big-and other times she takes it easy. But no matter what, she knows that planning and patience are key when it comes to achieving great results!” - KRZYSZTOF
#hairdresserwarsaw #warszawahairdresser #redkenshadeseq #hairdressing #freehandbalayage #balayageexpert
#NewHair by @Michal_Urbaniak_Hair ✨
You’re ready to take a break from your usual look, but you aren’t quite sure what to do with your hair.
It’s time for a change!
Hair Republic Warsaw is here to help you find a new hairstyle that will boost your confidence, make you fierce, and give you the look (and confidence!) to take on the world. 💅
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pięknewłosy #fierceness #newhairwhodis #behindthechairstylist #redkenshadeseq
“Highlights are the classic way to add shine to your hair. Everyone loves them because they provide multi-dimensional color effects that can be seen on all hair types. It’s a great, minimally invasive option that refreshes your look.” - @kraska_hair 
We are a team of creative and passionate stylists who understand the importance of a great hair journey. We focus on creating individual experiences that help you to look & feel better, whilst giving you the confidence to be your true self.
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pieknewlosy #newhairwhodis #highlightshair #refleksynawłosach
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.