FRYZJER DAMSKI

Strzyżenia damskie są różne – włosy krótkie, ponadczasowe Boby, włosy długie. Inaczej strzyże się włosy proste, inaczej kręcone. Sekretem dobrej stylizacji i profesjonalnego strzyżenia jest dopasowanie metod i technik pracy z włosem do jego specyfiki. Najlepszy fryzjer damski doskonale poradzi sobie z tym zadaniem dostarczając efekt finalny w postaci wspaniałej i łatwej do wymodelowania fryzury w najkorzystniejszym dla Klientki kolorze.


Panie, które chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie lub odświeżyć dotychczasowe cięcie i/lub kolor zapraszamy do Hair Republic Warsaw na warszawskim Powiślu. Jako najlepszy fryzjer damski w mieście Warszawa zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, przyjazną atmosferę i zadowolenie ze strzyżenia/koloryzacji.

Najlepszy Fryzjer Damski w Warszawie – Nasza Oferta

Hair Republic Warsaw to miejsce, w którym najważniejsza jesteś Ty i Twoje samopoczucie. I choć nasz Zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych stylistów fryzur i fryzjerów damskich to Ty decydujesz czy i ile z długości włosa zetniemy tak, abyś czuła się w nowej fryzurze komfortowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne są dla Ciebie Twoje włosy, ile czasu i poświęcenia wymagało ich zapuszczanie, jak trudny był powrót do naturalnego koloru. Dlatego w chwili, w której nie chcesz eksperymentować z nowym wizerunkiem skoncentrujemy się na ukoronowaniu Twoich osiągnięć – odpowiednia pielęgnacja, nadanie fryzurze kształtu, być może zawadiacka grzywka… A kiedy przyjdzie pora na metamorfozę, zaproponujemy fryzurę modną, a zarazem dopasowaną do owalu twarzy i Twojego indywidualnego stylu. Zajmujemy się również zagęszczaniem i doczepianiem włosów.

Nasza oferta usług fryzjerskich obejmuje:

  • strzyżenie włosów krótkich,
  • strzyżenie włosów długich,
  • podcinanie,
  • koloryzację,
  • pielęgnację dopasowaną do kondycji włosa,
  • modelowanie,
  • upięcia (w tym upięcia ślubne, komunijne, na Studniówkę i dowolną inna okazję).

Jednocześnie jako styliści fryzur służymy radą w kreacji wizerunku. Naszym Klientkom pomagamy w doborze najbardziej korzystnych cięć i koloryzacji tak, aby fryzura po metamorfozie w Hair Republic Warsaw zachwycała i stanowiła dopełnienie Twojego wizerunku, a nie przebranie, w którym będziesz się czuła nieswojo. Paniom, którym zależy na zapuszczeniu włosów oferujemy szereg fryzur przejściowych, dzięki którym ten trudny okres, kiedy włosy są niesforne i nie zawsze układają się po naszej myśli staje się o wiele przyjemniejszy.

Klientki zainteresowane skorzystaniem z profesjonalnych usług fryzjerskich zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji najbardziej dogodnego terminu wizyty w naszym salonie fryzjerskim w Warszawie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.