PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Popularne „doczepki” to doskonały sposób na metamorfozę – szybkie przejście z włosów krótkich do długich. To także duży komfort podczas zapuszczania włosów – przedłużanie pozwala uzyskać atrakcyjną fryzurę w okresie przejściowym, jednocześnie zapewniając dużą wygodę na co dzień.

Popularne „doczepki” to doskonały sposób na metamorfozę – szybkie przejście z włosów krótkich do długich. To także duży komfort podczas zapuszczania włosów – przedłużanie pozwala uzyskać atrakcyjną fryzurę w okresie przejściowym, jednocześnie zapewniając dużą wygodę na co dzień.

Przedłużanie, Zagęszczanie, Doczepianie – Włosy, o Jakich Marzysz…

Jako profesjonalny salon fryzjerski oferujemy szeroki wybór usług stylizacji, w tym:

  • przedłużanie włosów,
  • doczepianie włosów,
  • zagęszczanie włosów.

Pracujemy na sprawdzonych technikach, dzięki czemu uzyskany efekt jest trwały i wygląda naturalnie, a przedłużone i zagęszczone włosy nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Są łatwe w stylizacji i wygodne w użytkowaniu. Nie powodują dolegliwości bólowych, nie ciągną, nie stanowią obciążenia dla skóry głowy. Oferujemy również doraźne doczepianie włosów m.in. w celu stworzenia wymarzonej fryzury na specjalną okazję – Ślub, Komunię, Studniówkę. W zależności od wybranej stylizacji możemy zaproponować doczepianie włosów naturalnych, w tym także kolorowych pasemek, dzięki którym możemy uzyskać ciekawy efekt wizualny bez niepotrzebnego obciążania włosów naturalnych.  

Doczepianie Włosów – Nieograniczone Możliwości Stylizacji Fryzur

Doczepki, doczepy, pasma – włosy naturalne w rękach doświadczonych stylistów pozwalają tworzyć oryginalne stylizacje. Fryzury, o których marzysz i te, do których dążysz decydując się na zapuszczanie swoich włosów naturalnych. Co ważne, doczepianie włosów nie zawsze musi się wiązać z ich przedłużaniem. Coraz częściej wykonujemy doczepianie, którego podstawowym zadaniem jest zagęszczenie włosów, dodanie objętości fryzurze. Doczepiane pasma docinamy tak, aby uzyskać optymalną długość i stworzyć atrakcyjną stylizację, w której będziesz pięknie wyglądać i świetnie się czuć.

Przedłużanie, Zagęszczanie, Doczepianie – Warszawa

Potrzebna pomoc w zapuszczaniu włosów? Przydałaby się większa objętość? Kolorowe pasemka na specjalną okazję? Klientki z terenu miasta Warszawa zainteresowane skorzystaniem z profesjonalnych usług doczepiania włosów zapraszamy na Powiśle do Salonu fryzjerskiego Hair Republic Warsaw. Nasz Zespół to młodzi i energetyczni styliści fryzur i fryzjerzy, którzy chętnie wykorzystują w praktyce wiedzę i doświadczenie zdobywane podczas licznych szkoleń z zakresu nowoczesnych technik przedłużania i zagęszczania włosów.W celu umówienia się na dogodny termin wizyty w naszym Salonie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze najbardziej optymalnej stylizacji.