METAMORFOZA

Kiedy przychodzi pora na zmianę, warto wybrać sprawdzony salon fryzjerski, w którym doświadczony fryzjer wykona usługę z najwyższym zaangażowaniem i starannością. Taki salon czeka na Klientki na terenie miasta Warszawa. To Hair Republic Warsaw na Powiślu, gdzie Zespół fryzjerów i stylistów wybierze dla Ciebie najbardziej korzystne cięcie, kolor i uczesanie.

Metamorfoza – Fryzjer i Stylista do Twojej Dyspozycji

Jesteśmy doświadczonym, energicznym Zespołem. Z zainteresowaniem śledzimy branżowe trendy i poznajemy nowe technologie – wszystko po to, aby oferowane metamorfozy robiły przysłowiowy efekt WOW nie tylko bezpośrednio po wyjściu z salonu. Strzyżemy w taki sposób, żeby włosy dobrze się układały, a codzienna pielęgnacja i modelowanie fryzury wymagało możliwie jak najmniej czasu. Pracujemy na produktach znanych i cenionych marek, których wybór stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Zależy nam na tym, żeby nawet zabiegi znane z dużej ingerencji w strukturę włosa w naszym salonie były przeprowadzane w sposób bezpieczny.

Metamorfoza – Co Możemy Zaproponować?

Metamorfoza to nie tylko cięcie. To także przedłużanie i zagęszczanie włosów oraz zmiana koloru. Dzięki profesjonalnie wykonanej metamorfozie długowłosa blondynka może przeobrazić się w krótkowłosą brunetkę i odwrotnie – oczywiście, sekretem sukcesu jest odpowiedni dobór uczesania do owalu twarzy, stylu Klientki oraz dbałość o doskonałą kondycję włosów. Dlatego współpracę przy metamorfozie nasz fryzjer rozpoczyna od rozmowy. To czas, kiedy mamy okazję poznać Klientkę, jej nawyki, codzienne wyzwania i oczekiwania. Na bazie tych informacji proponujemy zmiany, których celem jest poprawa/doszlifowanie wizerunku, a zarazem ułatwienie codziennej pielęgnacji włosów.

W zależności od zaproponowanej fryzury nasz Zespół może wykonać:

  • strzyżenie włosów krótkich/długich,
  • koloryzację/tonowanie,
  • przedłużanie/zagęszczanie,
  • prostowanie/loki.

Specjalizujemy się zarówno w metamorfozach na co dzień, jak i upięciach okolicznościowych. W przypadku tych ostatnich metamorfozy dopasowujemy do okazji oraz kreacji, co pozwala na uzyskanie bezkompromisowego efektu w każdej sytuacji.

Metamorfoza – Warszawa

Klientki z terenu miasta Warszawa, które chciałyby zmienić swój wygląd zapraszamy na metamorfozę do Salonu fryzjerskiego Hair Republic Warsaw. Zapewniany najwyższą jakość oferowanych usług i pełne zadowolenie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Panie, które nie są przekonane co do zmiany wizerunku zapraszamy na bezpłatną konsultację.

#NewHair by @KByczkowskiHair
„Karolina's hair is a work of art, and I am proud to be part of it. From the start, it's been an exciting process. It's a collaborative effort that has been in the works for more than a year, and I have loved every minute of it. Working together is always a great way to get the creative juices flowing. 
Every time we work on Karolina's hair, we're always thinking about the next step. We want to maintain flexibility while adding brightness or going darker, and that means using tools or techniques that will help us get where we want to be. 
Sometimes Karolina goes big-and other times she takes it easy. But no matter what, she knows that planning and patience are key when it comes to achieving great results!” - KRZYSZTOF
#hairdresserwarsaw #warszawahairdresser #redkenshadeseq #hairdressing #freehandbalayage #balayageexpert
#NewHair by @Michal_Urbaniak_Hair ✨
You’re ready to take a break from your usual look, but you aren’t quite sure what to do with your hair.
It’s time for a change!
Hair Republic Warsaw is here to help you find a new hairstyle that will boost your confidence, make you fierce, and give you the look (and confidence!) to take on the world. 💅
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pięknewłosy #fierceness #newhairwhodis #behindthechairstylist #redkenshadeseq
“Highlights are the classic way to add shine to your hair. Everyone loves them because they provide multi-dimensional color effects that can be seen on all hair types. It’s a great, minimally invasive option that refreshes your look.” - @kraska_hair 
We are a team of creative and passionate stylists who understand the importance of a great hair journey. We focus on creating individual experiences that help you to look & feel better, whilst giving you the confidence to be your true self.
#fryzjerwarszawa #warszawafryzjer #włosing #pieknewlosy #newhairwhodis #highlightshair #refleksynawłosach
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.