METAMORFOZA

Kiedy przychodzi pora na zmianę, warto wybrać sprawdzony salon fryzjerski, w którym doświadczony fryzjer wykona usługę z najwyższym zaangażowaniem i starannością. Taki salon czeka na Klientki na terenie miasta Warszawa. To Hair Republic Warsaw na Powiślu, gdzie Zespół fryzjerów i stylistów wybierze dla Ciebie najbardziej korzystne cięcie, kolor i uczesanie.

Metamorfoza – Fryzjer i Stylista do Twojej Dyspozycji

Jesteśmy doświadczonym, energicznym Zespołem. Z zainteresowaniem śledzimy branżowe trendy i poznajemy nowe technologie – wszystko po to, aby oferowane metamorfozy robiły przysłowiowy efekt WOW nie tylko bezpośrednio po wyjściu z salonu. Strzyżemy w taki sposób, żeby włosy dobrze się układały, a codzienna pielęgnacja i modelowanie fryzury wymagało możliwie jak najmniej czasu. Pracujemy na produktach znanych i cenionych marek, których wybór stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Zależy nam na tym, żeby nawet zabiegi znane z dużej ingerencji w strukturę włosa w naszym salonie były przeprowadzane w sposób bezpieczny.

Metamorfoza – Co Możemy Zaproponować?

Metamorfoza to nie tylko cięcie. To także przedłużanie i zagęszczanie włosów oraz zmiana koloru. Dzięki profesjonalnie wykonanej metamorfozie długowłosa blondynka może przeobrazić się w krótkowłosą brunetkę i odwrotnie – oczywiście, sekretem sukcesu jest odpowiedni dobór uczesania do owalu twarzy, stylu Klientki oraz dbałość o doskonałą kondycję włosów. Dlatego współpracę przy metamorfozie nasz fryzjer rozpoczyna od rozmowy. To czas, kiedy mamy okazję poznać Klientkę, jej nawyki, codzienne wyzwania i oczekiwania. Na bazie tych informacji proponujemy zmiany, których celem jest poprawa/doszlifowanie wizerunku, a zarazem ułatwienie codziennej pielęgnacji włosów.

W zależności od zaproponowanej fryzury nasz Zespół może wykonać:

  • strzyżenie włosów krótkich/długich,
  • koloryzację/tonowanie,
  • przedłużanie/zagęszczanie,
  • prostowanie/loki.

Specjalizujemy się zarówno w metamorfozach na co dzień, jak i upięciach okolicznościowych. W przypadku tych ostatnich metamorfozy dopasowujemy do okazji oraz kreacji, co pozwala na uzyskanie bezkompromisowego efektu w każdej sytuacji.

Metamorfoza – Warszawa

Klientki z terenu miasta Warszawa, które chciałyby zmienić swój wygląd zapraszamy na metamorfozę do Salonu fryzjerskiego Hair Republic Warsaw. Zapewniany najwyższą jakość oferowanych usług i pełne zadowolenie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Panie, które nie są przekonane co do zmiany wizerunku zapraszamy na bezpłatną konsultację.